Bergluftsuite Am Breitenberg

Belangrijkste voorzieningen

  • 106 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    Bergluftsuite Am Breitenberg Pfronten appartement van 106 m² is gelegen binnen ongeveer 10-minuten rijafstand van de Hochalpbahn en op afstand van 1 km van Auferstehungskirche. Het appartement met een sauna is ideaal voor 6 gasten en ligt momenten van St. Leonhardskirche.

    Dit appartement is op circa 15-minuten rijafstand van het Burchtenmuseum Eisenberg te vinden. Het kost 5 minuten lopen om het centrum van Pfronten te bereiken. 2-slaapkamer Bergluftsuite Am Breitenberg appartement bevindt zich binnen 2 km van de Allgäu Schmetterling Erlebniswelt.

    De accommodatie heeft ook 1 badkamer. Verder is er een apart toilet en een douche beschikbaar.

    Het appartement is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden. Het is gesitueerd op circa 5-minuten loopafstand Pfronten-Dorf bushalte. Mogelijkheden voor wandelen en fietsen zullen de ervaring van de gasten versterken.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 06:00 tot 11:00

    Kameropties bij Bergluftsuite Am Breitenberg Pfronten

    De accommodatie heeft ook 1 badkamer. Verder is er een apart toilet en een douche beschikbaar.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Bergluftsuite Am Breitenberg Pfronten Interieur foto Bergluftsuite Am Breitenberg Pfronten Kamer foto Bergluftsuite Am Breitenberg Pfronten Interieur foto Bergluftsuite Am Breitenberg Pfronten Voorzieningen foto Bergluftsuite Am Breitenberg Pfronten Interieur foto Bergluftsuite Am Breitenberg Pfronten Zakenleven foto Bergluftsuite Am Breitenberg Pfronten Buitenkant foto Bergluftsuite Am Breitenberg Pfronten Natuur foto Bergluftsuite Am Breitenberg Pfronten Faciliteiten foto Bergluftsuite Am Breitenberg Pfronten Logo foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 106 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Bergluftsuite Am Breitenberg Pfronten

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Bergluftsuite Am Breitenberg Pfronten

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Duitsland

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Bergluftsuite Am Breitenberg appartement?
      Bergluftsuite Am Breitenberg appartement heeft een oppervlakte van 106 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Bergluftsuite Am Breitenberg Pfronten